Colegiul Tehnic "Gheorghe Cartianu" Piatra-Neamt
Comisii metodice functionale

MARIANA PALEU director - profesor tehnologia compuşilor macromoleculari

  • LUPEI EMILIA, director adjunct - profesor protecția mediului
  • CEZARINA MOROȘANU, director adjunct - profesor fizică
  • SIMION ŢĂRANU, director adjunct - profesor educaţie fizică

Limba şi literatura română:
Airinei Oana-Mihaela
Andrei Valentina
Andronic Argentina
Baba Gabriela
Blaga Lenuţa Daniela
Orza Raluca
Popa Cristina
Popovici Adriana
Sima Olimpia-Dorina

Matematică:
Coşerea Cristina
Deju Mariana
Diaconu Daniela
Humă Irina Oana
Pavăl Daniela
Solonaru Niculina
Şerban Mădălina
Vicol Maria
Zavaliche Tudorita
Zăgărin Elena-Mihaela

Limba engleză:
Cenuşă Mihaela Alexandra
Cozma Daniela
Gavriliu Oana
Secară Irina
Soloan Anca
Schönfeld Cornelia

 

Fizică:
Andrei Nina
Moroşanu Cezarina
Moscalu Teodor
Rachieru Valentina
Rotaru Vicentiu
Saulea Camelia-Aurora

Limba franceză:
Baluş Alina
Ciocoiu Doiniţa
Crăescu Elena
Florea Florinela-Ramona
Gârbea Dumitrela
Gârbea Lidia

Chimie:
Andriescu Camelia
Boacă Rodica
Ghineț Mihaela
Maftei Felicia
Petrariu Veronica

Psihologie şcolară:
Andonescu Elena
Sârbu Mariana

Biologie:
Apostoaia Anca
Bălan Ioan
Greşanu Camelia
Isac Alina Elena
Greșanu Camelia

Istorie:
Băieţică Liviu
Bolohan Liliana
Gorduza-Burduja Roxana
Orzan Gina

 

Geografie:
Dumitraşcu Doina
Savin Maria
Traistă Ana-Maria

Ştiinţe socio-umane:
Bergheș Mirela
Dârdără Adriana
Dumitroaia Iolanda
Vasiliu Eugen
Vasîlca Dumitrița

Religie:
Buzu Grigore
Capșa Constantin
Jitaru Mihail-Cristian

Educaţie fizică:
Forman Dan
Onu Marcela
Nicolae Livia
Țăranu Simion

Informatică:
Airinei Liliana
Horlescu Gabriela-Brânduşa
Jitianu Constantin
Şalaru Constanţa

 

Protecţia mediului:
Calin Maria
Dascălu Gabriela
Lupei Emilia
Paleu Mariana
Rusu Oana Camelia
Simion Monalisa

Industrie alimentară:
Agafiței Ana-Maria
Brumă Patricia
Casian Marian
Cercel George
Gafiţa Doina
Sofronia Mihaela
Ungureanu Roxana

 

Chimie industrială:
Corchez Aurora-Mimi
Ciubucciu Mariana
Istrate Monica
Manolache Marieta
Pârlea Eugenia

Alimentație publică:
Ciocîrlan Augustina
Jitaru Raluca
Gudula Ionuț
Vasilache Doina
Ștefan Cel Mare Maria

 

Electrotehnică: 
Mihai Gheorghe
Stanciu Carmen-Simona
Felea Luminița
Baciu Virgil

Electronică/Automatizări/Telecomunicații: 
Asavei Dumitru
Irimia Mihai
Greșanu Sorin

 

Mecanică:
Budur Eleonora
Dascălu Anişoara
Ghineț Gică
Scutaru Mihaela
Kemeneş Anton

Industrie textilă:
Ciuchi Rodica
Iovu Sanda
Nicolau Ionela
 

Construcţii:
Căldare Mihaela
Istrate Ana
Mihai Mariana
Hurjui Mirela
Olaru Eugen
 

 

 

© 2010 Colegiul Tehnic "Gheorghe Cartianu" Piatra-Neamt